EduPath

-Virasoft tarafından geliştirilen Edupath uygulaması patolojik vakaların eğitim amaçlı tıp fakültesi öğrencileri ile paylaşıldığı ve uzmanların dijital arşivlerini oluşturmalarına olanak tanıyan sanal bir patoloji platformudur.
Özellikleri;

  • Profesyonel Yardım: Tıp öğrencileri, asistan hekimler, uzmanlar ve akademisyenlerin farklı vakalar üzerinde çalışmalarına olanak tanıyarak eğitim amacıyla kullanılmasını sağlar.
  • Vaka Paylaşımı: Dijitalleştirilmiş cam slayt görüntüsünün hızlı değerlendirilmesine ve vaka paylaşımına olanak verir.-
  • Kolay Erişim: Konsültasyon, vaka eğitimleri ve vaka sunumlarının aktarılabildiği ve internet erişimi olan her yerde kolayca erişebilirliğin sağlandığı bir sistemdir.
  • Dijital Arşiv: Her uzman bireysel olarak kendi dijital arşivini oluşturabilir ve istediği zaman bunları bilimsel yayın,makale, seminer/kongre sunumu ya da kitap haline getirmek için kullanabilir.

                                                                            

Partnerlerimiz

Virasoft, önemli teknoloji firmalarının gücünü arkasına almakta ve saygın üniversite hastanelerindeki uzman pataloglar tarafından desteklenmektedir.