TelePath

TelePath Telepatoloji Sistemimiz "TelePath Web" ve "TelePath Mobil" olmak üzere iki üründen oluşmaktadır. Ana amaç olarak uzmanlar arası konsültasyon ilişkilerini ve uzmanların iş akışlarını düzenleyen bir sistemdir. 

TelePath sistemi üzerinde sunulan konsültasyon ağıyla Türkiye'de Gönderici, Alıcı olarak sınıflandırdığımız hastanelere ulaşmanızı ve konsültasyonlarınızı alanında en iyi uzmanlarla paylaşmanızı sağlamaktayız.

TelePath uygulamamız hastane ekranınızla kurumunuzun onayı ile hasta bilgi ve raporlarına bu uygulamadan erişebilir, dijital biyopsi görsellerini HBYS ya da kurumunuzun bilgi yönetim sistemine aktarabilirsiniz.

Virasoft uygulama çözümlerinde hasta verileri ve tüm konsültasyon hizmetlerini kayıt, paylaşım ve erişim hizmetleri dahil Sağlık Bakanlığı Bilgi Güvenliği mevzuatına uygun şekilde sunmaktadır.

TelePath uygulaması uzman patolog ekibi ve Virasoft ArGe takımı ile patoloji laboratuvarlarına uygun inovatif çözümü ile konsultasyonlar artık daha hızlı ve daha pratik.

Entegrasyon hizmeti dijital görüntü üzerinden gerçekleştirilen konsültasyon tanısını da raporunuza ekleyebileceğiniz şekilde hizmet verebilmektedir.

Hastaların verileri sistemde düzenli bir şekilde sınıflandırılmıştır ve erişim için kolaylık sağlanmıştır. 

 
TelePath Web
  • Kliniksel süreç bilgisi
  • Hızlı tanı, analizler ve raporlamalar
  • Telepath Mobile ile entegre çalışma
 
TelePath Mobile
  • Mikroskop üzerinden anında görüntü paylaşımı
  • Mikroskop üzerinde inceleme yaparken konsültasyon imkanı
  • Her an her noktadan erişim ile hasta ve vaka izleme imkanı
  • Çoklu konsültasyon seçeneği

Partnerlerimiz

Virasoft, önemli teknoloji firmalarının gücünu arkasına almakta ve saygın üniversite hastanelerindeki uzman pataloglar tarafından desteklenmektedir.