VıraPath

ViraPath uygulaması, çağımızın gelişen teknolojileri ile oluşan Dijital Patoloji sektörüne öncülük edebilecek uygulamamızdır. ViraPath, uzmanlara yüksek doğruluk oranlı biomarker bazlı analizler ve yüksek performans sağlarken patoloji laboratuvarı işlemlerindeki tanı süreçlerinin daha hızlı ve daha doğru yapılmasına imkan vermektedir.

ViraPath uygulaması, morfolojik incelemelerindeki patolojik tanı ve teşhislerde uzmanının işini hafifleten bir uygulamadır. Özgün görüntü işleme algoritmalarımız ile subjektif hataları asgari düzeye indirgemekteyiz.

ViraPath uygulaması doktorlara, kayıtlı slayt numaralarının yardımı ile tümörlü alanı tespit etme seçeneği sunar. Doktorlar ya da uzmanlar tümör alanlarına çeşitli fonksiyonlarla ulaşabilir ve ara çıktılarla işlemler sırasında gerekli kontrolleri sağlayabilirler.

ViraPath uygulaması, zengin ve çeşitli uygulamalarıyla analizlerin tek bir platform üzerinden yapılmasını sağlamaktadır.

ViraPath'in kullanım videolarını görmek için Buraya tıklayınız.

  

Partnerlerimiz

Virasoft, önemli teknoloji firmalarının gücünu arkasına almakta ve saygın üniversite hastanelerindeki uzman pataloglar tarafından desteklenmektedir.